Değerli müşterimiz, öncelikle Yazılım Medya’ya hoş geldiniz demek istiyoruz. 2013 yılından bugüne kadar yazılım dünyasında birçok şey değişti ve birçok şey gelişti. Bu değişen ve gelişen sektör içerisinde sürekli var olarak, tecrübemizi daha da arttırarak sizlere kaliteli hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

2013 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ve şu anda hizmetlerine Bursa merkez ofisli olarak devam eden Yazılım Medya olarak; bugüne kadar 100’den fazla başarılı projeye imza attık. Her projeyi adeta kendi projemizmiş gibi özenle ve dikkatli bir şekilde hayata geçirdik. Müşterilerimizin memnuniyeti adına iş sonrasıda destek ve görüşlerimizi hiçbir zaman eksik etmedik.

Bugün piyasada yer alan web sitelerimiz, mobil uygulamalarımız, mobil oyunlarımız ve diğer uygulamalar ile sektörde kaliteli ve mükemmeliyetçi hizmet ilkesini benimsiyoruz.

Yakında hizmete girecek olan E-Ticaret paketlerimiz ile bünyemizde daha fazla müşteri ve yol arkadaşı edinme hedefindeyiz.

Biraz daha kendimizden bahsetmek gerekirse;

2013 yılının başında kurucumuz Aytunç Türk, Yazılım Medya’yı bir fikir olarak ortaya atmış ve kısa zamanda hayata geçirmiştir. Daha öncesinden beri uğraşmış olduğu yazılım işlerinden heyecanını ve motivasyonunu daha da yukarıya taşıyarak; insanların fikirlerini projeye dökmüş ve ilerleyen zamanlar için kendisine bir altyapı hazırlamıştır.

2013 yılından sonra 2015 yılına kadar çalışmalarına İstanbul’da devam etmiş ve daha sonrasında ise Bursa’ya taşınarak, Yazılım Medya firmasına burada devam etmiştir. Daha önce birçok kurumsal yerde çalışan ve bugüne kadar mobil uygulama, web sitesi, mobil oyunlar ve şirket içi çözümler için birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Günümüzde çalışmalarına Nilüfer Bursa bölgesinde devam eden şirketimiz siz değerli müşterilerimizi her zaman ofisine bir kahve içmeye beklemektedir.

Şirketimizin ve kurucumuzun en önemli mottosu ve ilke olarak benimsediğimiz net bir duruşumuz var:

“Bizim hedefimiz öncelikle insan kazanmak. Çünkü insan kazandıkça büyüyor, öğreniyor ve daha da gelişiyoruz.”

Bu ilke ve prensipler dahilinde, sizlerden gelecek olan her proje, fikir ve beyan için memnuniyet duyduğumuzu açıkça ifade etmek istiyoruz. Blog bölümümüzde ise sizlere kendimizden haberler ve teknolojik, yazılımsal gelişmeleri aktarmaya çalışacağız.

Görüşmek üzere…