+90 546 123 50 10

[email protected]

Hakkımızda - Yazılım Medya | Web Yazılım, Mobil Uygulama

Yazılım Medya 2013 yılında kurulmuştur. 2013 yılından bu yana sürekli gelişen yazılım dünyasını yakından bilen ve takip eden firmamız ile bugüne dek birçok çalışma arkadaşı, bizim tabirimizle birçok yol arkadaşı edindik.

Müşterilerimizin isteklerini eksiksiz yerine getirerek, tecrübemize tecrübe, kalitemize kalite, bilgimize bilgi kattık. Değerli müştelerimizle birlikte beraber büyüdük. Bugün bu geldiğimiz noktada eğerki insanlardan güzel bir şeyler duyabiliyorsak bizim için en önemli nokta budur.

Yazılım Medya olarak 2013 yılından bu yana; Web arayüzleri, web tasarım, mobil uygulamalar, mobil tasarımlar, grafik çalışmaları, e – ticaret, seo çalışmaları, dijital pazarlama, kurumsal kimlik, kurumsal logo tasarımları, masaüstü programları ve web programları gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Halihazırda hizmetini sürdürmekte olan Yazılım Medya’nın merkez ofisi Bursa’dadır. Sizleri de bir kahve içmeye bekleriz.

Vizyon & Misyon

Yazılım Medya

 

 

Yazılım Medya olarak bugün, 2013 yılından bu yana sürekli gelişen iş ortaklarımız sayesinde, web dünyası, mobil dünyası ve şirketler için masaüstü programları bazında yazılım sektörünün ön firmasıdır. Sürekli gelişen ve profesyonel ekibimizle birlikte çıkardığımız projeleri özenle dizayn ediyor ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli işi sunuyoruz. Kısa vadede yaptığımız büyük çözümlerle birlikte büyüyen bir firmayız.

Geçmişten gelen tecrübemizi sizlere aktararak sürekli gelişen yazılım teknolojisinde Türkiye ve dünya çapında en öncü firma olarak ilkleri başarmak ve bu başarıları daha da arttırmak istiyoruz.

 

 

Hikayemiz

Dünden bugüne…

2022 - Öncü ve Güvenilir

Yaptığımız projeler ve iş ortaklarımızla her geçen gün daha da büyüyoruz.

2019 - Ekip

2019 yılında ekibimizi genişleterek daha profesyonel hizmete geçtik.

2015 - Ofis

2015 yılında ofisimizi Bursa'ya taşıdık.

2013 - Startup

2013 yılında İstanbul merkezli olarak kurulduk.

Biz

Yazılım Medya Nerede?

Yazılım Medya tüm hizmetlerini Bursa merkez ofisli olarak Nilüfer ilçesinde sunmaktadır. Ayrıca İzmir şubesi de bulunmaktadır.

Proje İçin Neler Gerekli?

Projenizin ana fikrini yüzeysel olarak anlatmanızı istiyoruz. Daha sonra projenizde olmasını istediğiniz özellikleri bize bir döküman şeklinde ilettiğinizde; bizlerde aşama aşama ve kalem kalem fiyatlandırıyoruz. Bu fiyatlandırmanın yanı sıra sürede net bir şekilde belirtiliyor.

Projelerde Garanti Var Mı?

Projelerinizin büyüklüğüne göre ücretsiz destek süresi sunabiliyoruz. Ayrıca bizim yaptığımız işlerin her zaman arkasında durduğumuz için; yazdığımız kodlarda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Sizlere ömür boyu kod garantisi veriyoruz.

Yazılım Medya Whatsapp