+90 530 110 30 16 [email protected]

Hakkımızda

Bizim hakkımızda detaylar

Biz

Yazılım Medya 2013 yılında kurulmuştur. Web tasarım, grafik çalışmaları, e – ticaret, seo çalışmaları, dijital pazarlama, kurumsal kimlik, kurumsal logo tasarımları, masaüstü programları, mobil uygulamalar ve web programları gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Halihazırda hizmetini sürdürmekte olan Yazılım Medya, Bursa merkezli olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Şirketimiz misyon olarak;

Yazılım Medya olarak bugün, 2013 yılından bu yana sürekli gelişen iş ortaklarımız sayesinde, web dünyası, mobil dünyası ve şirketler için masaüstü programları bazında yazılım sektörünün ön firmasıdır. Sürekli gelişen ve profesyonel ekibimizle birlikte çıkardığımız projeleri özenle dizayn ediyor ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli işi sunuyoruz. Kısa vadede yaptığımız büyük çözümlerle birlikte büyüyen bir firmayız.

Markalaşma100%
Web Tasarım ve Yazılım100%
Grafik Tasarım100%
Mobil Uygulamalar100%

Vizyon & Misyon

Geçmişten gelen tecrübemizi sizlere aktararak sürekli gelişen yazılım teknolojisinde Türkiye ve dünya çapında en öncü firma olarak ilkleri başarmak ve bu başarıları daha da arttırmak istiyoruz.

  • Web Tasarım
  • Mobil Uygulama
  • Mobil Oyun
  • Web Yazılım
  • Reklam Yönetimi
  • Grafik Tasarım
  • Masaüstü Yazılımları
  • Kurumsal Kimlik

Servislerimiz Hakkında

Yazılım Medya ekibi olarak sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda projenizi detaylandırıyoruz. Projenizin en başından en sonuna kadar sizlere destek veriyor ve kısa vadede işlerinizi planlandığı gibi teslim ediyoruz.

Projenizin bitiminden sonra iş programına  göre ücretsiz veya ücretli hizmetlerimizi devreye alıyor, sizi asla yalnız bırakmıyoruz. Daha fazla detay ve görüşme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tam Zamanında Teslim!

Sizlerle yapmış olduğumuz takvime birebir uyuyor ve işinizi asla aksatmıyoruz!

Uygun Maliyetli Çözümler!

Projeniz ve bütçenize göre her zaman en iyi fiyat garantisini sunuyoruz!

Destek Hizmetleri

Projeniz hakkında tüm destek birimlerimizi devreye sokuyor ve sizlere yardımcı oluyoruz!